Кучма про підсумки вчорашніх переговорів контактної групи

Координувати робочі групи з аспектів Мінських угод мають представники ОБСЄ, заявив Леонід Кучма.
Позиція представника України в контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі Леоніда Кучми збігається з позицією ОБСЄ щодо кандидатур координаторів чотирьох підгруп по ряду аспектів Мінських угод і полягає в тому, що групи повинні координувати саме представники цієї організації.
"Вчора ми фактично домовилися про створення робочих підгруп - по безпеці, по гуманітарним проблемам, соціальним, політичним, по всіх напрямках, де, як кажуть, у нас болить. Сьогодні там протиріччя одне і головне: ми категорично наполягаємо на тому, щоб ці робочі групи були побудовані за принципом контактної групи, що на чолі цих груп, їх координаторами повинні бути представники від ОБСЄ. Але ми не домовилися, тому перенесли це питання, і представники т. зв. "ДНР" і "ЛНР" завтра нам повинні дати відповідь", - сказав Л. Кучма журналістам в четвер.
Як повідомлялося, 28 квітня в Белграді міністерська "трійка" ОБСЄ у складі голови ОБСЄ, глав МЗС Сербії Івіца Дачич, Німеччини Франка-Вальтера Штайнмайера і Швейцарії Дідьє Буркхальтера обговорила різні аспекти ситуації всередині і навколо України, в тому числі по створенню рабгрупп по ряду аспектів Мінських угод.
В ході обговорення погоджені та внесені кандидатури членів у ці групи, а також запропоновані кандидатури їх керівників. Так, керівником робочої групи з безпеки пропонується призначити главу СММ ОБСЄ в Україні Ертугрула Апакана, керівником робочої групи з політичних питань – посла П'єра Мореля (Pierre Morel), керівником робочої групи з економічних питань – Томаса Мірова (Thomas Mirow), тимчасовим керівником робочої групи з гуманітарних питань – Х. Тальявіні.
Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО