Керчани скаржаться на "пекельне життя" через черги вантажівок на Керченську переправу

У спальному районі Керчі водії вантажівок, влаштували стоянку в очікуванні черги на пором.

Мешканці навколишніх будинків скаржаться на шум, пил і поведінку водіїв автофургонів.

 

"Вранці неможливо було відкрити вікно - шум від працюючих моторів настільки сильний, що потрібно в квартирі кричати. Дитина від шуму прокинулася. Але коли ми вийшли на балкон, то.. відсутність туалету і водії, які справляють потребу перед нашими вікнами, водії - це вже перебір", - цитує видання жителя Керчі.

 

Також керчане повідомляють, що втомилися від численних вантажівок, які вишикувалися в чергу вздовж міських доріг. Особливо незадоволені жителі спального району Індустріальне шосе, де розташований неофіційний відстійник для вантажного транспорту.

 

"Громадянам дуже хочеться дізнатися прізвище міського чиновника, який створив відстійник поблизу спальної зони а заодно пекельне життя для місцевих жителів. Мешканці перших поверхів по Індустріальному шосе тепер живуть в цьому пеклі. Шум від безперервно працюючих двигунів, отруйний і їдкий вихлоп несе у вікна квартир. Тут же на дорозі водії справляють потреби, і все це - перед вікнами житлових будинків", - повідомив місцевий житель.

 

"Раніше Керч була апендицитом, а тепер відстійником", - підтримує його інший керчанин.

 

Це не перший випадок, коли жителі Керчі скаржаться на те, що в очікуванні порома вантажівки-великовантажам вишиковуються вздовж дороги, по якій проїжджає міський пасажирський автотранспорт.

 

Раніше міські "влади" визнали, що із-за збільшеного потоку вантажівок з переправи, в місті не тільки розбиті дороги, але і рвуться водопроводи, прокладені під дорожнім полотном. 

 

Джерело: Крим.Реалії

Оцените статью: 
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО