Борис Нємцов передбачив своє вбивство і назвав ім'я замовника за 2 тижні до смерті

Оппозиционый політик Борис Нємцов застрелений в вечері в п'ятницю. 6 пострілів пролунали в центрі Москви і збулося пророцтво самого опозиционера.

Не секрет, що опозицію в Росії, м'яко кажучи, не люблять. Ні, це навіть дуже м'яке слово. Якщо ти намагаєшся говорити правду, висловлюєш свою точку зору і не боїшся режиму в якому ти виживаєш, то висновок один - чекай біди.

Борис Юхимович Нємцов, як розумний і досвідчений політик, усвідомлював всю небезпеку своїх дій. Адже, нагадаємо, говорити правду в Росії небезпечно для життя.

За два тижні до трагічного і цинічного вбивства, Борис Нємцов не тільки передбачив свою смерть, але і назвав ім'я вбивці.

10 лютого 2015 року, в інтерв'ю виданню Співрозмовник, Борис Юхимович в точності передбачив те, що з ним станеться, от тільки дату не назвав. Пропонуємо вам ознайомитись з текстом інтерв'ю без змін:

- Я ніколи не приховував своїх політичних поглядів, - для початку нагадав Борис Нємцов в особистій розмові з кореспондентом «Співрозмовника». - Вважаю, що саме він [Путін] розв'язав війну на Україні. Ставлюся до нього гірше нікуди. Особливо після подій «Норд-Осту» і Беслана.

Своїми поглядами політик і громадський діяч найчастіше, за його визнанням, ділиться зі своєю мамою.

- Мою дорогу матусю звуть Діна Яківна Эйдман, у березні їй, дай Бог, виповниться 87 років, - розповів мені Борис Нємцов. - Вона заслужений лікар-педіатр, вже давно на пенсії, але досі цікавиться всім, що пов'язано з медициною. Вона прожила дуже важке життя: під час війни, будучи школяркою, рила окопи, потім виховувала двох дітей. Зараз я живу в Москві, а матуся в Нижньому Новгороді, одна, але вона поживає відмінно. У неї сивого волосся менше, ніж у мене, у неї немає склерозу, вона в абсолютно здоровому розумі та ясній пам'яті. Обговорюємо з нею успіхи моїх дітей та її онуків. Про політику з матусею теж дуже любимо поговорити. Вона категорично проти того, що відбувається на Україні, вважає, що це катастрофа і повний кошмар. Але більше її хвилює Путін. Всякий раз, як я їй дзвоню, вона каже: «Коли ти припиниш лаяти Путіна? Він тебе вб'є!» І це на повному серйозі.

ВВП вона відноситься, звичайно, дуже погано - я ж її син, в кінці кінців. Мама мене завжди привчала до того, що треба відстоювати свою точку зору, бути незалежним і самостійним. На свою голову мене таким виховала, а тепер обурюється, що я лаю Путіна, який намагається у нас з вами відібрати свободу. Вона реально боїться, що він мене може вбити найближчим часом з-за моїх виступів - як у реальному житті, так і в соціальних мережах. І це, повторюся, не жарти: вона розумна людина. Вона дуже цього боїться. Вона і за Ходорковського (його вона бачила ще до посадки і дружить з ним) з Навальним дуже переживає, але за них не так сильно, так як вона все ж моя мама, а не їх.

- Цікаво. А ви після таких розмов з мамою стали побоюватися, що Путін може вас найближчим часом вбити особисто або через посередників?

- Ви знаєте, так... Трохи. Не так сильно, як мама, але все ж... А все ж я не так сильно його боюся. Якби я боявся дуже сильно, то навряд чи очолював б опозиційну партію, навряд чи би займався тим, чим займаюся. Передавайте, до речі, від мене і матусі привіт Дмитру Бикову.

- Дякую, передам. Сподіваюся, все-таки здоровий глузд переможе і Путін вас не вб'є.

- Дай Бог. І я сподіваюся.

Ось таке пророче інтерв'ю дав Борис Нємцов виданню Співрозмовник.

Нагадаємо, опозиціонер Борис Юхимович Нємцов застрелений у п'ятницю о 23.00 в центрі Москви. Сообщаелось про 6 вогнепальних пораненнях.

Оцініть статтю: 
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО