На Луганщині стався обмін полоненими

 

 

 Українська сторона звільнила 52 бойовика.


Бойовики звільнили 139 українських військових із полону. Про це повідомив у Twitter президент Петро Порошенко.  "Серед них військові, захоплені в полон під Дебальцевим, а також кіборги з Донецького аеропорту. Вимагаю звільненя всіх полонених і заручників. Робив та буду робити все для цього", - написав .

 

Прес-секретар президента Святослав Цеголко доповнює, що 140-й військовий, який мав бути звільненим, отримає свободу через декілька днів.  У той же час Громадське з посиланням на прес-службу "Українського вибору", який очолює переговорник по обміну полоненими Віктор Медведчук, повідомляє, що 52 полонених бойовиків "ДНР" та "ЛНР" обміняли на 140 українських бійців.

 

Журналіст Інна Варениця уточнює, що українська сторона віддала 36 терористів "ДНР" і 16 - "ЛНР". Сепаратисти у свою чергу передали 103 військових, вивезених з території "ЛНР", і 37 - з "ДНР". Інший журналіст Андрій Бородулін повідомляє, що обмін полоненими відбувся на півночі Луганської області, у полі біля села Колобок. За його даними, терористи віддали 139 українських військових і отримали 52 своїх бойовика.

 

Оцініть статтю: 
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО