Він полетів, але обіцяв повернутися. Слідом за Януковичем на російському телебаченні виступив Азаров

Колишній прем'єр-міністр України Микола Азаров взяв участь у програмі на російському телеканалі .

Виступ Азарова було приурочено до річниці трагічних подій на Майдані в лютому 2014 року. Екс-прем'єр заявив, що не збирається знімати з себе провину, проте бачить її в тому, що "недостатньо жорстко ставив перед Януковичем питання не про застосування сили проти натовпу, зрозуміло, а про ізоляцію бойовиків, коли їх було не так багато".

ПО ТЕМІ

"Без мене справи в країні пішли відверто гірше". Азаров написав книгу про Майдані 3 лютого 13:51
Азаров поділився з російськими телеглядачами надій, які покладав на колишнього президента країни Віктора Януковича. За його словами, він розраховував, що Янукович "як легітимний президент очолить рух опору хунті".

“Йому потрібно було просто позначити себе як легітимного президента. Ті військові частини, які стояли в Харкові, ті підрозділи спеціальних частин, які там перебували, готові були виконати будь-яку команду Януковича. Але він полетів у Крим...", - розговорився екс-прем'єр.

У той же час він додав, що не має бажання зустрічатися з Януковичем. Проте задля створення "об'єднаних сил для протидії антиукраїнському режимові в Україні", міг би погодитися.

У ході передачі Азарову поставили питання, чому під час колишньої влади в країні "визріли антиросійські настрої". На це колишній глава уряду відповів: "Ні у мене, ні у Януковича ви не знайдете жодного виступу проти Росії. Вся Україна - це не Київ. І не треба мазати всіх однією фарбою: погані, мовляв, проти Росії... Навпаки, якби не наша політика, не було б у Партії регіонів 50% голосів на виборах. А адже ми виступали за зміцнення зв'язків з Росією. І ця позиція привела до того, що Захід вважав нас незручними партнерами".

ПО ТЕМІ

Януковича чекала доля Каддафі. Азаров представив свою версію подій на Майдані 4 лютого, 15:24
Необізнаність населення України про серйозні проблеми в країні Азаров пояснив тим, що не хотів піднімати панічні настрої. На його думку, функція уряду в тому і полягає, щоб "убезпечити свій народ від негативу".

Всі звинувачення у корупції Азаров відкинув, відразу звинувативши нинішню українську владу в нечесності. “Так рівень корупції на порядок вище, ніж був при колишньому режимі! Падіння доходів населення, зростання цін, тарифів... У населення забираються гроші і перерозподіляються через злодійську систему управління. Тут все лежить на поверхні. Взяли нафту з труби - два мільйони тонн! - абсолютно спокійно і забули про те, що ця нафта існувала...", - обурився колишній глава Кабміну.

Оцініть статтю: 
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО