«Путін, памагі»: Сепаратистка із Маріуполя вбита російським "Градом"

Мешканка українського Маріуполя, велика любителька “русского мира” Ольга Абдурашитова, яка на своїй сторінці в соціальній мережі “ВКонтакте” слізно просила російського президента Володимира Путіна ввести в Україну війська. Вчора, 24 січня, вона загинула при вибуху снаряда російської системи залпового вогню “Град”, з якої російські окупанти обстріляли її місто. 

Життя виключно жорстоке, але і, поза всяким сумнівом, справедливе. 10 червня громадянка Абдурашитова слізно й істерично просила Путіна ввести в Україні війська у себе “ВКонтакті”. Вона буквально стікала отрутою ненависті до всього українського. У результаті російські війська дійсно "ввійшли", і 24 січня вбили громадянку Абдурашитову під час обстрілу Маріуполя системами “Град”. 

Згідно з даними українського МВС, труп “любительки всього російського” був виявлений після обстрілу Маріуполя на вулиці Київській поруч з однойменною Київським ринком. Судячи з усього, туди вона прямувала за продуктами – зрозуміло, українськими.

Вчора, 25 січня, російські війська, що перебувають в Україні під виглядом “ополченців ДНР” обстріляли мікрорайон Східний міста Маріуполя з РСЗВ “Град”. За даними на сьогодні, 25 січня, в результаті цього загинули 30 мирних мешканців, включаючи дітей, а близько 100 людей отримали поранення.

Оцініть статтю: 
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО