У Литві призупиняють трансляцію російського каналу через розпалювання ненависті до українців

 

Комісія з телебачення і радіомовлення Литви вирішила звернутися до суду з проханням на три місяці зупинити трансляцію програм російського телеканалу Ren TV Baltic, які готуються не у країнах ЄС. Як повідомляє литовське агентство DELFI, таке рішення було ухвалене в середу, 7 січня.

 

Комісія ухвалила рішення на основі висновку про те, що у програмі "Територія омани", яку транслювали 19 листопада 2014 року на каналі Ren TV Baltic, розпалювалася ворожнеча і ненависть. Телеканал карають за це порушення вперше.

 

"У програмі тенденційно й однобічно була представлена інформація про події останнього часу в Україні, розпалювалася війна і ненависть до українців і законної української влади, суверенітету України, а також до країн ЄС і НАТО, які підтримують суверенітет і територіальну цілісність України", – зазначають у Комісії з телебачення і радіомовлення Литви.

 

У Литві можуть також зупинити ретрансляцію російських телеканалів "РТР Планета" і NTV Mir Lithuania в разі повторного порушення законів цієї країни.

 

Джерело: Радіо Свобода

Оцініть статтю: 
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО