Кримінал > Справа Насірова: обвинуваченому готують нову підозру

Справа Насірова: обвинуваченому готують нову підозру


5 березня, 19:59.

Заяву захисту голови Державної фіскальної служби ФС Романа Насирова про відвід судді буде розглянуто в понеділок, 6 березня.

 

Про це повідомила прес-секретар Солом'янського суду. За її словами, розгляд заяви про відвід у понеділок продовжиться у приміщенні Апеляційного суду, проте час початку засідання поки невідомий.

 

У той же час адвокат Романа Насірова Андрій Кузьменко заявляє, що НАБУ готує нову підозру голові ДФС для його затримання після закінчення строку обрання запобіжного заходу. 

 

Заяву адвоката Насірова прокоментував юрист Євген Лосовский в ефірі радіостанції Голос Столиці. 

 

«Насправді, процес зрозумілий, він абсолютно класичний. Не відрізняється з року в рік, незалежно від нового КПК або старого КПК, нюанси завжди присутні. Так, коли у них, скажімо так, сторони опонента, відповідно, у слідчих і НАБУ не буде аргументів, а у суду не буде необхідної законної і процесуальної можливості в даному випадку провести наступне засідання, то виходить, що — так, необхідно пред'явити нову підозру. Тому, я думаю, що заготовлено кілька епізодів, приготовані, точніше кажучи, за новими епізодами, і, я думаю, що вже підозри, по-українськи «підозри» — вони вже готові», — вважає експерт.

 

Як відомо, сьогодні суд по справі Насірова не відбувся. Активісти Автомйдану та група народних депутатів блокують приміщення суду. А Сергій Лещенко взагалі закликав суддю Солом’янського суду піти у відставку через затягування справи.


Повернутися назад