Слідство завершилось: Насіров знову повернувся на роботу

Відсторонений голова ДФС Роман Насіров знову повернувся до виконання взятих на себе повноважень, оскільки слідство НАБУ проти нього офіційно завершилося.

 

Про це повідомляє "сайт 24" із посиланням на "Букви".

 

Повідомляється, що поки що він не підписує та не приймає жодних рішень, оскільки такі повноваження є у тимчасово виконуючого голови ДФС Миколи Продана.

 

У ДФС офіційно підтвердили повернення Насірова.

 

"Він (Насіров - ред.) з п'ятниці на роботі. Виконує обов'язки Продан. Насіров не підписує документи і не приймає рішення. Він був знятий з посади на час проведення слідства. Слідство вже закінчилося", – уточнили в ДФС.

 

Як відомо, екс-главі Державної фіскальної служби Роману Насірову інкримінували розкрадання державних коштів у сумі понад 2 млрд грн

За словами адвоката, Насірову інкримінують зловживання службовим становищем, а також розкрадання державних коштів у сумі понад 2 млрд грн.

Як підтвердив захисник глави ДФС, все це відбувається у рамках "справи Онищенка". Хоча підозру Насірову вручили, проте затриманим він не вважається.

На початку лютого глава Мінфіну Олександр Данилюк сказав, що звернеться в НАЗК та НАБУ з проханням проаналізувати дії глави ДФС Романа Насірова, зокрема поїздку до США на інавгурацію Дональда Трампа. Пізніше ЗМІ оприлюднили текст догани, яку Данилюк просить винести Насірову. 2 березня НАБУ провело обшуки за кількома адресами, в тому числі в центральному офісі ДФС. ЗМІ повідомили, що главу Державної фіскальної служби України Романа Насірова в затримали в Феофанії у "справі Онищенка". У "Феофанії" Насірову ручили підозру. Після цього Насірова перезли до кардіологічного корпусу із інфарктом. Вахтер "Феофанії" не пускав правоохоронців для затримання Насірова.

Оцініть статтю: 
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО