Що насправді трапилося в Лук'янівському СІЗО сьогодні вночі

Несподіваний інцидент сколихнув вночі працівників Лук'янівського СІЗО, в якому утримуються під вартою бійці колишнього «Торнадо». Як повідомляють джерела, знайомі з подробицями події, один з «торнадівців» спробував відрізати собі вухо. 

 

Потерпілим виявився Максим Глєбов, який 11 січня давав свідчення в суді. 

Чоловік заявив, що бійці батальйону «Торнадо» дійсно незаконно утримували людей в підвалі. Глібов назвав імена, щонайменше, п'ятьох постраждалих. 

 

Пізніше на нього накинувся екс-командир батальйону Руслан Онищенко, і між чоловіками сталася гучна сварка. По дорозі до Лук'янівського СІЗО Глібов, перебуваючи на межі, відрізав собі вухо. Його співкамерники відразу почали кликати на допомогу та вимагати викликати швидку.

 

Бійця розформованого підрозділу забрала карета швидкої допомоги. 

 

Згідно з інформацією ЗМІ, Глєбов був прооперований і доставлений назад в СІЗО.

 

У той же час в Мережі швидко поширилися чутки про бунт і подальше захоплення слідчого ізолятора. 

 

Цю інформацію спростував нардеп від Радикальної партії Ігор Мосійчук. Він також закликав Міністерство юстиції провести аналіз кадрів у самому СІЗО. За словами Мосійчука працівники пенітенціарної установи замість допомоги пораненому в’язню закрилися в магазині.

 

 «Ніякого захоплення Лук'янівського СІЗО або його працівників не було! Був протест на неадекватні дії працівників СІЗО і справді були неадекватні дії. Замість того, щоб викликати швидку і надати допомогу в'язневі, який відрізав собі вухо, ці придурки, а інакше їх назвати не можна, сховалися і закрилися в магазині, а один навіть втратив свідомість від виду крові», - заявив Мосійчук.

 

На його думку, цей прикрий інцидент має стати поштовхом для Мін'юсту, щоб вже в найближчому майбутньому там провели серйозний аналіз кадрів, які працюють у в'язницях і колоніях і безпосередньо спілкуються з ув'язненими. 

 

Нардеп вважає, що події, які відбуваються за стінами місць позбавлення волі, скоро становитимуть загрозу для національної безпеки України.

Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО