В Україні затримали білоруського ісламіста з роти "Торнадо"

Слідчі Головної військової прокуратури України провели під Києвом «філігранну операцію» по затриманню «самого небезпечного і жорстокого» бійця роти «Торнадо» - Данила Ляшука, також відомого як «Даниял Аль-такбіри» і «Моджахед», написав у фейсбуці глава військової прокуратури Анатолій Матіос.

За його словами, Ляшук був затриманий за підозрою у скоєнні «найжорстокіших тортур місцевого населення Луганської області» з «надзвичайним цинізмом і зухвалістю, жорстокістю і безжальністю», організації та безпосередній участі у зґвалтуванні затриманих, викрадених «з корисливих мотивів». Все це «Аль-такбіри» нібито робив у складі «злочинної організації з числа окремих працівників міліції роти патрульно-постової служби "Торнадо"».

 

Матіос наголошує, що «Моджахед» переховувався від слідства більше двох місяців, і був затриманий в готельному комплексі на Обухівській трасі під Києвом.

 

Скандал за участю бійців роти «Торнадо» відбувся в Україні цього літа. Ще з березня військова прокуратура розслідувала звинувачення в створенні злочинної організації, однак тільки в червні в Луганській області було затримано сім бійців підрозділу за підозрою у скоєнні тяжких та особливо тяжких злочинів. Тоді ж рота була розформована.

 

Про білоруського репера-неонациста Данила Ляшука у липні з'явився матеріал у виданні «Такі справи». Там розповідалося, як молода людина, поживший в Росії і увлекшийся радикальним ісламом, вирішив відправитися на «джихад в Україні» та взяти участь у «антитерористичної операції» в Донбасі.

 

Джерело: Дождь

Оцініть статтю: 
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО