“Народний мер Бердянська” проведе чимало років далеко від моря

Затятий сепаратист отримав справедливе покарання. 
Так званий “народний” мер міста Бердянськ Запорізької області Віктор Калаянов засуджений Бердянським міським судом до 13 років позбавлення волі за державну зраду і створення терористичної групи. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Запорізької області 

Волонтер Анна Величко повідомила про цю новину у мережі Facebook. 
“Антинародному мерові” міста Бердянська дали 13 років, – і в даному випадку шкода тільки, що не 15 (максимальний термін за держзраду, стаття 111.). А у нього ще й “замах на злочин” (ст. 15), і “створення терористичної групи” (ст.258-3). І якби його не закрили – шкода було б усе стотисячне місто і його околиці … “, – написала Анна. 
Крім того, активістка написала про атмосферу, в якій відбувалося оголошення вироку: “Нас було чоловік тридцять в залі. І майже стільки ж чекало на вулиці. І плюс тележурналісти – п’ять камер. І ще – дуже старенькі батьки Калаянова. Яких мені було шкода через те, що їм довелося простояти на ногах всі півтори години, поки оголошували вирок. 
І через те, що вони, швидше за все, навряд чи коли-небудь побачать свого сина на волі. Але якщо з першим “шкода” хотілося щось зробити – посадити їх на лаву, і хрін з ним, з неповагою до суду (все-таки Калаянову 57 років, скільки ж може бутиїм?) – то з другим “шкода” все дуже непросто, самі розумієте. 
Зал вигукнув “Героям слава!” – І мама терориста з жахом, відразою і подивом обернулася і видихнула: “О господи!” А син із своєї скляної клітки гаркнув: “Бандерлоги зібралися!”. 
Адже вони стояли з нами пліч-о-пліч, батьки людини, яка мало не розв’язала у нас в місті війну. Бачили навколо нормальних чоловіків і жінок і навіть не здогадувалися, що це не друзі прийшли підтримати їхнього сина – а навпаки, це ті найстрашніші “бандерлоги”. 
А друзів, виявилося, не прийшло. А “бандерлоги”, виявилося – зовсім звичайні мешканці міста … Бідні старі люди, яким їх гнида-синуля пояснював, що “захищає місто від фашистів”. Від таких, як ми “. 
Калаянов разом зі своїм подільником був затриманий 25 травня минулого року в Бердянську при спробі перевезення зброї та боєприпасів до Маріуполя. Ще один зловмисник був убитий при затриманні.
Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО