Шокін: При Махніцькому ГПУ взагалі не займалось розслідуванням злочинів на Майдані

Розслідування щодо подій Евромайдана гальмувалося, коли Генпрокуратуру очолював Олег Махніцький. Про це в інтерв'ю агентству «Інтерфакс-Україна» заявив нинішній керівник ГПУ Віктор Шокін, коментуючи нещодавні звинувачення на адресу слідчих з боку Ради Європи.

 

«Мені складно сказати однозначно, якою була координація роботи правоохоронців у справах Майдану, адже на той момент я не займався розслідуванням. Але коли я був призначений на посаду генпрокурора і став вивчати всі ці питання, то зрозумів, що були всі передумови для того, щоб робити більш рішучі кроки», відзначив Шокін, припустивши, що причиною повільного розслідування стала неузгодженість дій МВС і ГПУ.

 

На його думку, при Махницком у справі Евромайдана прогресу не було взагалі.

 

«Вважаю, що при Махницком була втрачена основа для розслідування. Я з ним особисто взагалі не знайомий, але знаю, що він нетривалий час був слідчим. Напевно, коли працюєш у відриві від слідства та оперативної роботи, а потім стаєш генпрокурором, складно зрозуміти багато нюансів слідчої роботи. Може бути, все сталося через незнання організації розслідування, йому просто не підказали», - заявив нинішній глава ГПУ.

 

Зараз, за словами Шокіна, встановлені всі організатори розгону активістів Евромайдана 30 листопада, як і причетні до розстрілів 39 «майданівців» 20 лютого.

Оцініть статтю: 
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО