Авто російської балерини, яка виступила проти Путіна, розстріляли

На момент  обстрілу  у машині її не було.

 

Автомобіль колишньої балерини та політика Анастасії Волочкової обстріляли в Москві. Напередодні події жінка повернулася додому пізно вночі і припаркувала машину поруч зі своїм будинком, повідомляють Патріоти України з  посиланням на російські ЗМІ.

 

На ранок про те, що на машині є сліди, схожі зі слідами від пострілів, 39-річній зірці повідомили сусіди. Анастасія виявила отвори на склі на місці пасажирського сидіння. Волочкова викликала на місце події поліцію.

 

“У мене зараз страшний стрес.Я розумію, що мене могли вбити. Це сталося в святі дні Масляної, в неділю Прощення. Такий же жах я пережила півтора роки тому, коли мене пограбували”, – повідомила Волочкова.

 

За оцінками поліції, пошкодження на автомобілі Волочкової характерні для пострілів з трамватичної зброї або ж предмета, схожого на шило. За словами балерини, зараз вона побоюється за своє життя і вимагає від поліції якомога швидше знайти зловмисників. Нагадаємо, що Анастасія Волочкова виступала проти війни Росії з Україною та проти анексії Криму.

 

Оцініть статтю: 
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО