Дивні смерті і зухвалі вбивства неугодних для Путіна людей. Список

 

 

 Давайте згадаємодивнісмерті, зухвалі вбивства, атакожісторіїжиттянедругівізаважаютькар'єріПутіналюдей:

 

1) Галина Старовойтова. У 90-х роках активно просувала в РФ «закон про люстрацію», згідно з яким колишні співробітники КДБ, такі як Путін, могли отримати заборону на зайняття високих державних посад. Була вбита в Санкт-Петербурзі, в під'їзді будинку
2) Анатолій Собчак. Дивна смерть в результаті, як повідомлялося в офіційному висновку, гострої серцевої недостатності. Багато знав про справи Путіна.
3) Артем Боровик - журналіст, який викривав фінансові махінації Путіна і сім'ї Єльцина. Загинув в результаті дуже дивною авіаційної катастрофи
4) Олександр Лебідь. Політичний конкурент Путіна. Загинув при катастрофі гелікоптера Мі-8.
5) Анна Політковська - автор документальних книг про злочини проти людяності, які здійснювала армія Росії в Чечні при Путіні. Вбита в під'їзді свого будинку.
6) Борис Березовський. Бізнесмен і політик. Вивів Путіна на політичну орбіту, багато знав про нього, а також був співучасником багатьох справ Путіна на зорі його кар'єри в якості чиновника. Смерть в результаті дивного самогубства.
7) Олександр Литвиненко. Колишній співробітник ФСБ, який написав статтю про те, що Путін - педофіл. Смертельно отруєний радіоактивним Полонієм-210.
8) Сергій Магнітський. Бухгалтер і аудитор. Зрадив гласності свої розслідування про виявлені ним корупційних злочинах Кремля. Помер в лікарні слідчого ізолятора.
9) Лех Качинський. Президент Польщі. Загинув в результаті загадкової авіакатастрофу під Смоленськом(РФ).
10) Валерія Новодворська. Відомий і активний критик Путіна. Справжній російський дисидент 21-го століття. Померла в лікарні від інфекційно-токсичного шоку».
11) Борис Нємцов. Опозиціонер. Замовне вбивство.

Це - далеко не повний список серії дивних дивакуватих і зухвалих вбивств, смертей і авіакатастроф за участю незручних Путіну діячів. Кожний раз, не дивлячись на явний замовний характер, Путін і його адміністрація заявляли про те, що їм не вигідна» дана смерть, натякаючи і прямо кажучи про провокації. Нічого нового, адже так само сталося і з вчорашнім вбивством Бориса Нємцова: «Володимир Путін вважає, що «це жорстоке вбивство має всі ознаки замовного і має виключно провокаційний характер», повідомив його прес-секретар Пєсков.

Також слід згадати, що неугодні Путіну люди, у яких була сильна охорона, були змушені емігрувати з Росії через кримінального переслідування: Гусинський, Ходорковський, Каспаров і т. д. Так само сталося і з Борисом Березовським, про яку було написано вище.

Крім того, не варто забувати про вибухи російських багатоповерхових будинків і дивну історію з мішками гексогену, до якої були причетні співробітники ФСБ. Ці теракти розв'язали руки нинішньому господареві Кремля для рішучих дій під час другої війни в Ічкерії. Відсутність смертей мирних жителів Росії заважало Путіну, оскільки на той момент склалася стійка суспільна думка про те, що російські війська з Ічкерії пора виводити.

 

Оцініть статтю: 
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО